Знепилення та зміцнення бетонної підлоги

Як і будь-яка інша поверхня, підлога з бетону періодично потребує ремонту. І це не дивно, адже в процесі експлуатації на ньому можуть з’явитися механічні пошкодження, які не тільки зіпсують його презентабельний вигляд, але значно погіршать його експлуатаційні характеристики. Щоб цього не сталося сьогодні застосовуються різні матеріали та технології для ремонту. Найпопулярніший спосіб реконструкції – знепилення бетонної підлоги.

Наша компанія активно користується цим методом, наносячи просочення, здатні просочуватися у верхній шар бетону і робити його міцним до зношування та стійким до хімічних речовин. В результаті Ви отримуєте чисту поверхню, на яку приємно дивитися.

Зміцнення бетонної підлоги – особливості та переваги

Щоб зміцнити основу, майстри використовують спеціальні просочення (акрилові, епоксидні, поліуретанові). Вони виготовляються з органічних компонентів, які глибоко проникають у бетон і повністю заповнюють пори. Завдяки цьому утворюється дуже міцний шар із ниткоподібними кристалами. Вони не тільки роблять підлогу максимально міцною, але й усувають дрібні дефекти. Крім цього, склад захищає покриття від механічних навантажень та впливу агресивних середовищ, продовжує термін його служби, а також не допускає утворення пилу.

Серед інших переваг, які має обезпилювання бетонної підлоги виділяють:

  • підлога менш схильна до стирання
  • попередження часткового або навіть повного руйнування стяжки
  • забезпечення підвищеної вологостійкості та водопроникності
  • зносостійкість при контакті з агресивними матеріалами
  • простість та зручність у використанні

Проводити зміцнення бетонної підлоги можна незалежно від того, нова вона чи ні. Якщо ця процедура виконується на свіжій підставі, потрібно почекати, щоб з дня його виготовлення пройшов мінімум місяць. Це необхідно зробити для того, щоб компоненти, що містяться в складі свіжовиготовленого бетону, утвердилися і не вступили в реакцію з просоченням. В іншому випадку обробка може бути неефективною.

Роботи Вартість  грн/м2
Бетонні підлоги роботи
(Підготовка поверхні, Укладання плівки, Укладання сітки, Приймання бетону, Шліфування, Нарізка диф.швів)
від 130 грн./м2
Бетонні підлоги з ущільнювачем (топінгом) робота
(Підготовка поверхні, Укладання плівки, Укладання сітки, Приймання бетону, Додавання топінгу, Шліфування, Нарізка швів.)
від 140 грн./м2
Заливка самовирівнюючої суміші від 120 грн./м2

Переваги Бетонних підлог зі зміцнювачем (топінгом)
Швидко виготовляються
Швидко Можна експлуатувати ( пішохідні навантаження через 5 днів)
Не пилять
Мають високу зносостійкість
Мають сучасний зовнішній вигляд
Легкі в експлуатації

Знепилювання бетонної підлоги – технологічний процес

Перед тим як наносити розчин на поверхню, важливо, щоб вона була добре просушена. Для цього нерідко використовують потужні промислові пилососи.

Далі в хід вступає флюат, який попередньо розлучається водою і наноситься синтетичними щітками або спеціальними гумовими скребками. Потрібно стежити за тим, щоб склад був рівномірно розподілений по всій площі та не виникло калюж.

Протягом першої доби розчин ще знаходиться на поверхні, тому в цей момент не можна наносити фарбу або просочення. У деяких випадках доречно використовувати плівку, яка створить додатковий шар захисту.

Після остаточного поглинання починається зміцнення, яке триває близько 4 тижнів. За цей час флюат глибоко проникає у структуру основи (приблизно на 10–14 мм).

Якщо надалі фарбування підлоги не заплановане, то використання просочення краще не відкладати у довгий ящик. Це пояснюється тим, що після нанесення флюату бетон сильно вбирає вологу і утримує бруд, а це, безсумнівно, позначається на його довговічності.

Як видно, зміцнення бетонних підлог за допомогою спеціальних просочень – це чудовий спосіб захистити основу, яка з кожним днем ​​набирає все більше актуальності. Ціна на цю послугу доступна, тому будь-який бажаючий може скористатися допомогою кваліфікованих фахівців без шкоди своєму гаманцю.

Фото наших робіт