Наливні підлоги. Заливка підлоги сумішшю, що самовирівнюється.

Наша компанія пропонує послуги із заливання підлоги самовирівнювальною сумішшю.

Переваги стяжки, що самовирівнюються:

1. Ідеально рівна поверхня без зайвих зусиль за рахунок плинності матеріалу
2. Опірність стирання, міцність
3. Відсутність усадки, стяжка не тріскається
4. Тепше цементно-піщаної стяжки
5. Стяжка не порошить, не потребує фінішного покриття
6. Швидкий час твердіння

Етапи виконання

1. Підготовка статі.
2. Обробка швів та тріщин.
3. Ґрунтування поверхні.
4. Нанесення основного та фінішного шарів.
5. Нарізування швів.
6. Готовність наливної підлоги.

Роботи Вартість  грн/м2
Заливка самовирівнюючої суміші від 180 грн./м2
Заливка тонкошарових стяжок 20-50 мм від 200 грн./м2

Переваги Заливки нівелір маси
Міцне та гладке покриття
Швидке твердіння поверхні
Можливість покривати тонкими шарами
Не потребує професійної підготовленості
Можливість застосування на будь-якій основі, включаючи дерев'яні підлоги
Фото наших робіт

Вирівнювання бетонних підлог (заливка нівелір маси) у Києві, Броварах, Борисполі, Ірпені, Бучі

Зробити ідеальне покриття на нерівну основу неможливо. Щоб позбавитися будь-яких дефектів, нерідко здійснюють вирівнювання бетонних підлог (заливка нівелір маси). Цей матеріал є відносно новим, але завдяки своїм унікальним властивостям набув широкого застосування.

Склад являє собою суху багатокомпонентну суміш, виготовлену з цементно-піщаного розчину, а також спеціальних препаратів. За рахунок таких добавок суміш виходить пластичною, в’язкою і текучою, і може самостійно розтікатися і рівномірно розподілятися по горизонтальній поверхні. Працювати з нівелір масою дуже просто і зручно: від робітника потрібно лише розвести її та помістити у необхідне місце. До інших переваг матеріалу відносять:

 • Висока швидкість схоплювання.
 • Гарні властивості міцності.
 • Безпека застосування та експлуатації.
 • Низька усадка.
 • Невелика товщина шару до 60 мм (з піском).

Самовирівнювальна суміш найчастіше застосовується в офісних приміщеннях, магазинах, паркінгах, складах, а також виробничих та промислових будівлях.

Підготовка основи та процес укладання

Для зниження поглинання вологи та поліпшення адгезійних якостей плити перекриття необхідно зробити наступні кроки:

 • Ретельно очистити підлогу від бруду, напливів, пилу та масляних плям.
 • Видалити нерівності, тріщини та вибоїни, розшивши їх до 5 мм і заклавши розчином.
 • Виконати двоетапну ґрунтовку, давши їй добре просохнути до появи однорідної глянсової плівки.

Після повноцінного просушування починається вирівнювання бетонної підлоги (заливка нівелір маси).

Суха суміш розлучається чистою теплою водою. На 4,5 л додається 25 кг. Воду слід додавати поступово, розмішуючи її дрилем до утворення маси без грудок. З моменту виготовлення розчину його можна близько 40 хвилин. Подача здійснюється за рахунок шнекового насоса при температурі +23 °C та вологості повітря не більше 55%.

Готовий склад суміш необхідно вилити на раніше оброблену основу та за допомогою гумової мірної планки або зубчастого шпателя розподілити його по поверхні. Маса почне розтікатися самостійно, утворюючи ідеальне покриття, що не потребує додаткової зачистки. Виконуючи роботу, важливо постійно видаляти бульбашки повітря. Для цього використовують голковий валик з великою жорсткістю, яким активними рухами необхідно прокатати проблемну ділянку кілька разів.

 

 

 

Полімерна наливна підлога — найкращий спосіб отримати рівну основу

Щоб створити рівну і гладку поверхню, багато хто вирішує зробити наливну полімерну підлогу. Ця сучасна технологія користується попитом у різних галузях. Її використовують у промислових цехах, складських приміщеннях, освітніх установах та інше. Наливна підлога в гаражі також не рідкість, оскільки цей спосіб вирівнювання коштує недорого, завдяки чому доступний кожному. Але наливна підлога ціна не єдине, що приваблює замовників. Крім невисокої собівартості, рідкі підлоги мають такі переваги:

 • – високий рівень захисту від накопичення пилу та вологи
 • – відсутність токсичних сполук та випарів
 • – створена фактура запобігає ковзанню
 • – не схильність до займання
 • – естетично привабливий вигляд

Рідку підлогу можна експлуатувати тривалий час. При правильному нанесенні, а також дотриманні технологічних норм під час монтажу термін служби становить до декількох десятків років. Також велику роль відіграє досвід та майстерність бригади, яка здійснює ремонт.

Полімерне покриття підлоги – що потрібно знати?

Підлога наливної зроблена на основі синтетичних матеріалів. За основу взято смоли, а також деякі інші компоненти. Кожен з них має унікальні властивості, які надають підставі особливих характеристик. Примітно й те, що полімерна наливна підлога може бути різнобарвною, що дає можливість створити особливий настрій в інтер’єрі.

Виділяють такі види підстав:

 • – Поліуретанові підлоги. Вони ідеальні для приміщень, в яких поверхня постійно піддається надмірним навантаженням та інтенсивним вібраціям. Прекрасно витримують негативний вплив абразивів, тому вирізняється тривалим періодом служби.
 • – Епоксидні підлоги. Їхнє використання оптимально на виробничих об’єктах. Вони чудово проявляють себе при тривалих механічних навантаженнях, підвищеному рівні вологості, а також у разі використання агресивних засобів, що виробляють хімічні реакції.
 • – Рідкий лінолеум. Настил має високий рівень міцності, стійкий до широкого спектру пошкоджень. Покриття виходить безшовним, стійким до горіння і вологи і є чудовим дизайнерським рішенням. Його нескладно доглядати і він довговічний.

Промислова підлога повністю відповідатиме вашим очікуванням, якщо з видом обробки вам допоможе визначитися спеціаліст.

Наливна підлога, що самовирівнюється: етапи роботи та їх особливості

Підлога наливної – це досить складний будівельний процес, який повинен виконуватися професіоналами. Основою для нього може стати будь-яка поверхня, у тому числі бетонна, дерев’яна, металева чи цементна. Наливна підлога ціна при цьому не змінюється.

Оздоблення складається з наступних етапів:

1. Підготовчі роботи. Поверхня активно очищається від наплавів та бруду за допомогою промислового пилососу та доводиться до шорсткого стану. Нерідко використовують спеціальні склади, що допомагають підвищити адгезію.

2. Обробка швів та тріщин. Закладення нерівностей та інших деформацій – обов’язкове. Тріщини можна закласти полімерним складом, який проклеює склотканину і присипається піском.

3. Ґрунтування. Грунтовка глибоко проникає в промислові підлоги, закладає пори та надає їм міцності. Вона пов’язує залишки пилу і запобігає можливому розшарування. Після дворазового нанесення засобу необхідно почекати близько доби.

4. Нанесення кількох шарів суміші. Товщина шару фарбування незначна, застосовується для того, щоб приховати недоліки. Далі слідує основний шар, що складається зі смоли та затверджувача. Високонаповнений шар є фінальним.

5. Розрівнювання. Процес вирівнювання виконується протягом 20 хв. Щоб не допустити здуття, важливо використовувати голковий валик з великою жорсткістю, яким слід проходити проблемними ділянками. Додаткове зачищення не потрібно, за рахунок чого полімерна підлога ціна доступна.

На кожному об’єкті епоксидна підлога створюється з урахуванням особливостей приміщення. Незмінно лише те, що ціна, що самовирівнюється, завжди буде приємною.

Полімерні підлоги за вигідними цінами з гарантією якості

Користуючись послугами нашої компанії, клієнти можуть розраховувати на оперативне та якісне виконання поставлених завдань, а рідка стать стане додатковою причиною звернення до нас. Ми пропонуємо найкращі розцінки на ринку, адже наливна підлога ціна м2 становить від 180 гривень та включає повний комплекс послуг. Ми виконуємо обробку в офісах, магазинах, складах, паркінгу та інших будівлях. Працюючи з нами, багато замовників переконалися в нашій