Плоска покрівля

Влаштуйте плоску покрівлю

Наша компанія займається влаштуванням плоских покрівель на багатоповерхових будинках, котеджах, промислових будинках, будинках з металокаркасу.

Ми виконуємо роботи з :

  • 1.Утеплення покрівлі
  • 2.Влаштування стяжки з розухилом за допомогою пневмонагнетателя ,що дозволяє суттєво прискорити процес випонування стяжки.
  • 3.Пристрій гідроізоляції
    -Напилювана безшовна поліуританова мембрана. Вона полімеризується після нанесення і утворює еластичну мембрану з високою адгезією до всіх будівельних основ. Має високу механічну міцність, стійкість до стирання та УФ.
    Можливе колеровка у будь-який колір. Основні переваги відсутності стикувальних швів!
    – гідроізоляція, що наплавляється
  • 4.Пристрій вузлів примикання.

Ремонт старих покрівель

Для ремонту старих покрівель ми застосовуємо поліуританові матеріали, які після нанесення на поверхню полімеризуються створюючи еластичну мембрану стійку до УФ і механічних впливів. Вони мають чудове зчеплення з усіма видами будівельних матеріалів.

Основна перевага в тому, що не потрібно демонтувати старі покрівельні матеріали. Можна наносити поверх існуючого гідроізоляційного матеріалу!

Роботи Вартість  грн/м2
Підготовка основи 20 грн./м2
Укладання утеплювача (еппе) 200мм 70 грн./м2
Влаштування стяжки з ухилом 150 грн./м2
Ґрунтовка поверхні 30 грн./м2
Укладання геотекстилю 30 грн./м2
Нанесення одного шару поліуританової мембрани 50 грн./м2
Укладання сітки армувальної 25 грн./м2

Наші переваги
Технологія обслуговування покрівлі дозволяє експлуатувати плоский дах до 25 років.
Висока швидкість виконання робіт, зокрема за рахунок наявності необхідної кількості штатних фахівців, готових приступити до роботи.
Колектив штатних співробітників з досвідом роботи не менше 5 років, сертифіковані спеціалісти та постійні курси підвищення кваліфікації.
Надання гарантії на 1–10 років залежно від використовуваних технологій та матеріалів. Гарантійне обслуговування завдяки сервісній службі швидкого реагування.
Підбір оптимального рішення за технологією та матеріалами, ведення кожного проекту персональним менеджером.
Понад 9 років спеціалізованого досвіду в облаштуванні плоских дахів, понад 1 млн. м2 наплавленої покрівлі, понад 100 позитивних відгуків.

Плоский дах будинку — чим він хороший?

Сьогодні через велику витрату матеріалу, а також складний і затяжний процес зведення скатного даху, багато хто вирішив від нього відмовитися. В якості альтернативи роблять монтаж плоскої покрівлі, що дозволяє зробити проект у рази швидше та дешевше. Ця технологія застосовується практично повсюдно – у багатоповерхівках, на промислових об’єктах, в офісних будинках та інших спорудах. Крім універсальності, прямий дах став трендом завдяки своїм численним перевагам:

– відмінний рівень захисту від вітру та атмосферних опадів
– відсутність витрат на встановлення кроквяної системи
– безпечний монтаж
– оригінальний дизайн будівлі
– можливість раціонально використати простір

Плоска експлуатована покрівля має велику популярність, оскільки дозволяє розширити можливості свого власника. Наприклад, популярний проект, де знаходиться басейн, зона для релаксу, кафе або паркінг. За рахунок цього кожен метр доступної площі використається ефективно, а плоска покрівля ціна повністю виправдає очікування.

Покрівельний пиріг плоскої покрівлі: будова

Варто зазначити, що рівний дах – це лише образне вираження. Хоча вона не оснащена скатами для відведення води, все ж таки мінімальний ухил у неї присутній. Плоска покрівля ухил складає всього 2-3 градуси, але при цьому конструкція не дає збиратися волозі, не утворює калюжі, не допускає протікання.

Щоб захистити будинок від вологи, матеріали розташовуються шарами, утворюючи своєрідний пиріг. У нього входять такий ряд шарів:

– Плоска основа. Це може бути плита із бетону або профільовані металеві листи. Вони забезпечують жорсткість, а також рівномірно передають вагу несучим перегородкам та фундаменту.

– Пароізоляція. Це покриття плоского даху необхідно, щоб захистити простір від проникнення пари, що проникають від прогрітих приміщень зсередини. Використання плівки з поліетилену або бітумного покриття не дасть зменшити конденсату властивості утеплювача.

– Утеплювач. Використовується для регулювання температури та для ухилення будинку. При термоізоляції не обійтися без керамзиту, перліту, шлаку, мінеральної вати або пінополістиролу.

– гідроізоляція плоскої покрівлі. Для роботи використовуються бітумні, полімерні чи комбіновані рулонні матеріали. Вони мають високу стійкість до різної температури, еластичність та тривалий період служби. Гідроізоляція покрівлі, що експлуатується, – найважливіший етап будівництва, до якого варто підходити відповідально.

Важливо й те, що покрівля плоского даху, а точніше деякі її особливості, можуть внести корективи до того, яким буде пиріг покрівлі. Саме тому утеплення плоского даху має здійснюватись професіоналами.

Дах плоский: види та особливості монтажу

Плоскі дахи приватних будинків відрізняються характером використання. Виділяють кілька типів зведень:

1. Плоска покрівля, що експлуатується, призначена для знаходження людей, а також організації паркінгу або басейну. Особливо вона актуальна для комерційних споруд. При цьому слід пам’ятати, що ухил не повинен виходити за межі дозволеного, щоб не знижувати рівень безпеки.

2. Чи не експлуатована. Мають на увазі, що простір не використовуватиметься на постійній основі. На ній можуть бути люди, але тільки в разі огляду або ремонту. Плоский дах із профнастилу найбільше підходить для будиночків під сад.

3. Конструкція, що вентилюється, має аератори, які застосовуються для випаровування вологи. Це чудовий варіант для покрівель із великою площею.

4. Інверсійний дах відрізняється тим, що покрівельний пиріг розташований у зворотному порядку: шар гідроізоляція змінюється з термоізоляцією. Найчастіше застосовується за приватного будівництва.

Експлуатовані дахи з кожним роком набувають все більше шанувальників, тому послуга їх монтажу дуже потрібна.

Плоский дах у приватному будинку і не тільки за найкращою ціною

Використовуючи наші послуги, гідроізоляція плоскої покрівлі ціна порадує замовників. Ми виконуємо повний комплекс робіт, а ухиляння плоскої покрівлі відповідає необхідним стандартам. Бригада виконує пристрій за допомогою пневмонагнітача. Це дає можливість прискорити процес стяжки та створити безшовну поліуретанову мембрану з високою адгезією. Такі плоскі покрівлі мають механічну міцність, стійкість до стирання і УФ. Створена площадка буде дуже довго, а плоский дах ціна залишається прийнятною.

Крім того, ми виконуємо ремонт плоского даху, не демонтуючи старі покрівельні матеріали. Ми наносимо поліуретанові матеріали, що напилюються поверх існуючого покриття, тому ремонт плоскої покрівлі ціна не завдасть шкоди вашому гаманцю.