Ремонт та відновлення бетонних підлог

Ремонт бетонних підлог, щоб уникнути значних фінансових витрат
Бетонна підлога надійна, що доведено роками. І не дивно, що цей варіант влаштування підлог користується великою популярністю. Покриття має тривалий термін експлуатації, а також стійке до впливу різних факторів. На додаток до цього матеріал коштує недорого. Однак, незважаючи на численні плюси, підстава періодично потребує оцінки стану та проведення ремонтних робіт.

Відновлення бетонної підлоги проводиться у разі виявлення дефектів, які можуть погано вплинути на цілісність конструкції. Утворення пошкоджень, нерівностей, вибоїн та тріщин негативно відбивається на міцнісних та естетичних характеристиках, сприяє деформації статі та підвищеному утворенню пилу.

Наша компанія допомагає усунути перераховані вище проблеми, здійснюючи ремонт бетонних підлог у виробничих, офісних та складських приміщеннях. Ми здійснюємо реконструкцію старих основ, підбираючи оптимальне рішення для кожного замовника. Наш досвід та знання всіх технологічних моментів – вагомі аргументи на користь співпраці.

Відновлення бетонної підлоги – повний цикл робіт

Для початку підлогове покриття розбирається, просушується, а потім добре забирається від бруду. Якщо на поверхні присутні цвілеві утворення, іржа або стара ґрунтовка, їх необхідно усунути щіткою по металу. Далі використовуючи хімічні препарати варто видалити жирні плями та барвники. У разі виявлення арматури, її слід ретельно зачистити та покрити антикорозійним складом. Подальший ремонт бетонної підлоги здійснюється залежно від виду пошкоджень.

  • Усунення вибоїн. За допомогою алмазного диска необхідно прорізати вибоїну глибиною близько 2 см. Цю ділянку очищають і ґрунтують, після чого заповнюють будівельною сумішшю. Далі відбувається розрівнювання за допомогою рейки або правил, а після висихання шліфування.
  • Закладення щілин. У тріщині прорізають поглиблення, з якого вичищають увесь пил. Краї швів покриваються ґрунтовкою з розчинником (1:10). Після висихання епоксидна або поліуретанова основа разом із кварцовим піском наноситься прямо в щілину. Дочекавшись усадки першого шару, наносять наступний. Застигання поверхня шліфується.
  • Виправлення нерівностей. Вирівнювання відбувається за рахунок фрезерувальної машини. Видаливши пил, поверхня піддається просочення ґрунтовкою, заповнення розчином і вирівнювання. Зачистка стане можливою лише після повного застигання.
  • Ремонт швів. Шов розшивають алмазним диском, таким чином, щоб його краї були перпендикулярні до підлоги. Звільнивши виїмку від бруду, відбувається ґрунтування та заповнення розчином з цементу та полімерних добавок. Після цього відбувається процес герметизації.
  • Зміцнення стяжки. Тонке покриття, що утворюється внаслідок нанесення спеціального просочення, здатне зробити підлогу чистою, збільшити її стійкість до морозів, зносу та агресивних сполук.
Роботи Вартість  грн/м2
Бетонні підлоги робота 
(Підготовка поверхні, Укладання плівки, Укладання сітки, Приймання бетону, Шліфування, Нарізка диф.швів)
від 130 грн/м2
Бетонні підлоги з ущільнювачем (топінгом) робота
(Підготовка поверхні, Укладання плівки, Укладання сітки, Приймання бетону, Додавання топінгу, Шліфування, Нарізка швів.)
від 140 грн/м2
Заливка самовирівнюючої суміші від 120 грн/м2

Переваги Бетонних підлог зі зміцнювачем (топінгом)
Швидко виготовляються
Швидко Можна експлуатувати ( пішохідні навантаження через 5 днів)
Не пилять
Мають високу зносостійкість
Мають сучасний зовнішній вигляд
Легкі в експлуатації

Капітальний ремонт бетонних підлог - що включає?

Відновлення бетонних підлог обов’язково потрібно і при масштабних руйнуваннях. І тут слід виконувати нову стяжку. Підготовчі роботи основи перегукуються з перерахованими ремонтними процесами – поверхня шліфується, очищається, грунтується. Після цього поверхня покривається складом, здатним до самовирівнювання. Його шар – від 5 до 10 см. Для видалення повітряних бульбашок потрібно прокотити по поверхні голчастий валик. За потреби можна нанести повторний шар.

Фото наших робіт